Serwis, modyfikacje, przeróbki, tuning

Działamy od kilkunastu lat na rynku świadcząc usługi serwisu motocyklowego. Naprawiamy również skutery i quady. Realizujemy pełną gamę usług serwisowych w tym:

Serwis ogólny

Świadczymy usługi serwisu przed- i posezonowego. Zapraszamy wszystkich chętnych do przygotowania motocykla do sezonu oraz do jego odpowiedniego przezimowania. Systematyczne wizyty w warsztacie pozwolą nam uniknąć groźnych w skutkach awarii i wydłużą czas życia motocykla.

Naprawy doraźne

Sprawnie i szybko usuwamy również wszelkie typu usterki i awarie, które mogą przytrafić się podczas użytkowania motocykla. Realizujemy większość standardowych usług serwisowych - regulacje gaźników, zaworów, wymiana płynów, tarcz i klocków hamulcowych, sprzęgła, regulacja zaworów, synchronizacja gaźników.

Naprawy powypadkowe

Czasem dwa koła potrafią utrudnić proste manewry. W efekcie zaliczamy niezaplanowany kontakt z jezdnią, poboczem lub co gorsza rowem. Poobijany motocykl to nie koniec świata. Po takim zdarzeniu konieczny jest jednak jego dokładny przegląd. Prostujemy lub wymieniamy elementy ram, gmole, widelce i kierownice. Starannie sprawdzamy geometrię motocykla. W przypadku ubytków w lakierze lub chromowaniu motocykl trafia do malowania.

Tuning wizualny

Jeśli Twój motocykl przestał Ci się podobać lub po prostu kupiłeś go z zamiarem zmian - przyjdź do nas. Zrealizujemy każdą - nawet najbardziej skomplikowaną - wizję. Przygotujemy nowy bak i błotniki o unikalnym kształcie, zmienimy kierownicę, teleskopy, felgi. Na koniec pomalujemy wszystko areografem. Z nami Twój motocykl będzie na pewno się wyróżniał!

Przeróbki do stuntu, tricków

Wykonywanie tricków to Twój żywioł? Możliwości Twojego motocykla nie pozwalają na wykonywanie wszystkich ewolucji? Zapraszamy do naszego warsztatu - przerobimy Twój motocykl dodając mu dodatkowe uchwyty i podpórki, dzięki którym jazda na tylnym kole stanie się prostsza i które pozwolą na wykonywanie nowych ewolucji. Zastosujemy również dodatkowe klamki hamulca, oraz wzmocnimy motocykl, żeby zapewnić Ci odpowiednie bezpieczeństwo. Specjalne gmole zabezpieczą motocykl przed upadkiem. Zmienimy przeniesienie napędu, aby zapewnić niezbędny moment obrotowy do wykonywania ewolucji.